Category Archives: Külföldi csapatok

Vegyes külföldi

További külföldi csapatok képei / handball photos of clubteams.

Aalborg DH

Cornexi – Aalborg 30-26
2007. november 11., EHF Kupa mérkőzés

Aarhus

Levanger-Aarhus 32-26
2006. augusztus 13., Skandináv Nyár torna, Székesfehérvár

Cornexi – Aarhus 30-32
2006. augusztus 12., Skandináv Nyár torna, Székesfehérvár

Baia Mare

Baia Mare – FKC 26-24
2010. augusztus 15., Fradi Kupa

Zalau – Baia Mare 31-26
2010. augusztus 14., Fradi Kupa

Bánovce

FTC – Bánovce 53-26
2010. november 21., EHF mérkőzés

BNTU Minsk

Vác – BNTU 24-23
2011. november 13., EHF mérkőzés

Brasov

Fehérép – Brasov 33-33
2009. február 7., EHF Kupa mérkőzés

Bratislava

FTC – Bratislava 30-23
2008. augusztus 30., felkészülési mérkőzés

Brühl

Magyarország B – Brühl 39-22
2009. augusztus 6., Balatonboglár

Byasen

Vác – Byasen 31-24
2011. február 13., EHF-Kupa mérkőzés

Dunaferr – Byasen 32-28
2008. március 16., EHF Kupa mérkőzés

Dinamo Pancevo

Dunaferr – Pancevo 25-24
2007. augusztus 17., Terszol-kupa, Székesfehérvár

Duslo Sala

Vác – Duslo Sala 32-25
2012. szeptember 25., felkészülési mérkőzés

Vác – Sala 37-28
2010. december 8., felkészülési mérkőzés

Duslo Sala – Podravka 29-36
2009. augusztus 8., Dunakanyar Kupa

Vác – Duslo Sala 31-30
2008. április 2., felkészülési mérkőzés

Vác – Duslo Sala 24-27
2007. augusztus 1., felkészülési mérkőzés

Elda Prestigio

Elda – Vác 35-43
2010. november 13., EHF-kupa mérkőzés

Vác – Elda 38-30
2010. november 12., EHF-kupa mérkőzés

Dunaferr – Elda 28-24
2007. március 25., EHF Kupa mérkőzés, negyeddöntő

HC Gorodnichanka

Érd – Gorodnichanka 31-23
2012. október 14., EHF mérkőzés

Gorodnichanka – Érd 25-46
2012. október 12., EHF mérkőzés

Fram Reykjavík

Fram – FKC 20-34
2013. november 15., EHF mérkőzés

Ikast / FC Midtjylland

FTC – FCM 21-19
2011. augusztus 28., Szabella Kupa

Larvik – FCM 23-14
2011. augusztus 28., Szabella Kupa

ETO – Ikast 25-27
2008. november 9., Bajnokok Ligája mérkőzés

Itxako Navarra

DVSC – Itxako 26-28
2011. augusztus 21., Szabella Kupa

DVSC – Itxako 27-32
2010. október 25., BL mérkőzés

Dunaferr – Itxako 27-23
2008. április 20., EHF-Kupa mérkőzés

Fehérép-Itxako 26-26
2008. február 17., EHF Kupa mérkőzés

Issy Paris

Vác – Issy 24-23
2013. március 9., KEK mérkőzés

Izmir

FKC – Izmir 29-26
2009. október 3., EHF-Kupa mérkőzés

Krim Ljubljana

Cornexi – Krim 27-35
2006. december 28., Szuperliga mérkőzés

Podravka – Krim 28-26 (döntő)
2006. szeptember 3., I. Josip Samarzija emléktorna, Kapronca

Krim – Győr 31-31
2006. szeptember 2., I. Josip Samarzija emléktorna, Kapronca

Krim – Cornexi 34-25
2006. szeptember 2., I. Josip Samarzija emléktorna, Kapronca

Krim – Buducnost 34-28
2012. augusztus 26., felkészülési torna

Buducnost – FTC 27-35
2012. augusztus 26., felkészülési torna

Krim – Oltchim 23-28
2012. augusztus 26., felkészülési torna

Rosztov – Krim 23-21
2012. augusztus 25., felkészülési torna

FTC – Krim 30-26
2013. február 17., BL mérkőzés

Krim – Vardar 22-29
2013. augusztus 23., felkészülési mérkőzés

Lada

Lada – Buducnost Podgorica 33-24
2007. augusztus 25., III. Kulcsár Anita Emléktorna

Lada – Cornexi 35-32
2007. augusztus 25., III. Kulcsár Anita Emléktorna

Larvik

ETO – Larvik 23-22 + ünneplés
2013. május 11., BL mérkőzés

FTC – Larvik 28-24
2012. október 21., BL mérkőzés

ETO – Larvik 31-22
2012. február 19., BL mérkőzés

ETO – Larvik 28-23
2011. augusztus 28., Szabella Kupa

Larvik – FCM 23-14
2011. augusztus 28., Szabella Kupa

ETO – Larvik 18-24
2011. március 20., BL mérkőzés

Leipzig

DVSC – Leipzig 19-20
2010. november 7., BL mérkőzés

Vasas – Leipzig 31-40
2006. december 29., Digi TV-Vasas Kupa, 5. helyért

FTC – Leipzig 38-27
2006. december 29., Digi TV-Vasas Kupa, csoportmérkőzés

Levanger

Cornexi – Levanger 33-23
2007. augusztus 17., Terszol-kupa, Székesfehérvár

Cornexi-Levanger 27-24
2006. augusztus 14., Skandináv Nyár torna, Székesfehérvár

Levanger-Aarhus 32-26
2006. augusztus 13., Skandináv Nyár torna, Székesfehérvár

Vasas-Levanger 36-29
2006. augusztus 12., Skandináv Nyár torna, Székesfehérvár

Lokomotiva Zagreb

FKC – Lokomotiva 27-22
2013. augusztus 17., felkészülési mérkőzés

Vác – Lokomotiva 29-20
2012. november 17., KEK mérkőzés

Siófok – Lokomotiva 45-23
2012. augusztus 17., felkészülési torna

Lokomotiva – Stabaek 29-28
2012. augusztus 17., felkészülési torna

FTC – Lokomotiva Zagreb 22-26
2007. december 28., Sedria-Szabella Kupa mérkőzés

Vác – Lokomotiva Zagreb 23-28
2007. december 27., felkészülési mérkőzés

Lublin

FKC – Lublin 27-24
2009. október 31., EHF-Kupa mérkőzés

Mar Alicante

FTC – Alicante 34-29
2011. május 8., KEK-döntő

Metz

Érd – Metz 37-31
2012. november 10., EHF-Kupa mérkőzés

A IV. Felkészülési torna díjátadója
2011. augusztus 14., Érd

DVSC – Metz 23-34
2011. augusztus 14., felkészülési torna

Veszprém – Metz 25-22
2011. augusztus 13., felkészülési torna

FTC – Metz 27-29
2011. április 17., KEK mérkőzés

ETO – Metz 34-19
2013. augusztus 23., felkészülési mérkőzés

Mihalovce

Vác – Mihalovce 18-13
Hypo – Mihalovce 15-12
2008. augusztus 5., felkészülési mérkőzések

Vác – Mihalovce 29-27
2008. augusztus 5., felkészülési mérkőzés

Motor Zaporozsje

Cornexi – Motor 28-28
2007. augusztus 8., felkészülési mérkőzés

Cornexi – Motor 33-27
2006. augusztus 8., felkészülési mérkőzés

Naszvad (Nesvady)

X. Jubileumi Kárpát Meditop Kupa – díjátadás
2013. február 3.

FTC II. – Naszvad 37-26
2013. február 3., Kárpát Kupa mérkőzés

Patras

Fehérép – Patras 33-28+bankett
2008. november 8., EHF-Kupa mérkőzés

Piyango

Vác – Piyango 24-20
2012. február 12., EHF mérkőzés

Randers

FTC – Randers 25-30
2009. november 1., EHF-Kupa mérkőzés

Hypo – Randers 33-25
2006. december 29., Digi TV-Vasas Kupa, 3. helyért

Rostov-Don

Rosztov – Hypo 29-28
2012. augusztus 26., felkészülési torna

Rosztov – Krim 23-21
2012. augusztus 25., felkészülési torna

Rosztov – Valcea 23-29
2012. augusztus 25., felkészülési torna

Sagunt

DVSC – Sagunto 28-28
2012. február 11., KEK mérkőzés

Sagunt – Békéscsaba 26-24
2009. november 8., EHF-Kupa mérkőzés

Sepsiszentgyörgy

X. Jubileumi Kárpát Meditop Kupa – díjátadás
2013. február 3.

Szekszárd – Sepsiszentgyörgy 27-15
2013. február 3., Kárpát Kupa mérkőzés

FTC – Sepsiszentgyörgy 51-22
2006. augusztus 23., felkészülési mérkőzés és szurkolói ankét

Slagelse

FTC – Slagelse 26-34
2007. január 20., Bajnokok Ligája mérkőzés

Stabaek (Stabæk Håndball)

FKC – Stabaek 29-23
2012. augusztus 17., felkészülési torna

Lokomotiva – Stabaek 29-28
2012. augusztus 17., felkészülési torna

Storharmar

FKC – Storhamar 28-33
2013. augusztus 20., felkészülési mérkőzés

Toulon

FTC – Toulon 37-26
2011. március 19., KEK mérkőzés

Tvin Trgocentar

Tvin – Cornexi 33-39 (ötödik helyért)
2006. szeptember 3., I. Josip Samarzija emléktorna, Kapronca

Tvin – Debrecen 24-37
2006. szeptember 2., I. Josip Samarzija emléktorna, Kapronca

U Jolidon Cluj

Békéscsaba – Cluj 33-26
2009. augusztus 22., Terszol Kupa

FKC – Cluj 24-28
2009. augusztus 22., Terszol Kupa

Vardar SzCBT

V. Erima-Kupa, Érd – díjátadás
2012. augusztus 23.

Vardar – Zajecar 20-21
2012. augusztus 23., felkészülési torna

Krim – Vardar 22-29
2013. augusztus 23., felkészülési mérkőzés

Viborg

FTC – Viborg 31-30
2012. május 6., KEK-döntő

DVSC – Viborg 25-39
2012. március 11., KEK mérkőzés

FTC – Viborg 33-32
2011. február 12., KEK mérkőzés

ETO – Viborg 23-26
2009. május 16., BL-döntő, Veszprém

Zajecar (RK Zaječar)

V. Erima-Kupa, Érd – díjátadás
2012. augusztus 23.

Vardar – Zajecar 20-21
2012. augusztus 23., felkészülési torna

Zalau

Zalau – FTC 23-37 + díjátadás képei
2010. augusztus 15., Fradi Kupa

Zalau – Baia Mare 31-26
2010. augusztus 14., Fradi Kupa

Zvezda Zvenyigorod

FTC – Zvezda 32-24
2012. március 3., KEK mérkőzés

ETO – Zvezda 21-27
2008. április 27., Bajnokok Ligája mérkőzés

Oltchim Valcea

ETO – Valcea 24-25
2013. április 11., BL mérkőzés

Oltchim – FTC 27-29
2012. augusztus 26., felkészülési torna

Krim – Oltchim 23-28
2012. augusztus 26., felkészülési torna

Rosztov – Valcea 23-29
2012. augusztus 25., felkészülési torna

ETO – Oltchim 25-25
2010. április 11., BL mérkőzés

ETO – Oltchim 30-28
2009. március 21., Bajnokok Ligája mérkőzés

ETO – Oltchim 30-27
2008. február 24., Bajnokok Ligája mérkőzés

FTC – Oltchim Valcea 22-32
2007. november 4., bajnok ligája csoportmérkőzés

FTC – Oltchim Valcea 27-28
2007. április 22., KEK elődöntő mérkőzés

Cornexi – Oltchim Valcea 25-25
2007. január 6., KEK, 3. forduló

Podravka Koprivnica

Vác – Podravka 26-24
2013. augusztus 24., felkészülési mérkőzés

Hypo – Podravka 26-26
2013. augusztus 24., felkészülési mérkőzés

V. Erima-Kupa, Érd – díjátadás
2012. augusztus 23.

Érd – Podravka 28-27
2012. augusztus 23., felkészülési torna

A IV. Felkészülési torna díjátadója
2011. augusztus 14., Érd

Veszprém – Podravka 30-32
2011. augusztus 14., felkészülési torna

DVSC – Podravka 24-35
2011. augusztus 13., felkészülési torna 

FKC – Podravka 38-42
2009. augusztus 22., Terszol Kupa

Duslo Sala – Podravka 29-36
2009. augusztus 8., Dunakanyar Kupa

Fehérép – Podravka 33-35
2008. december 29., felkészülési mérkőzés

ETO – Podravka 34-29
2007. november 10., Bajnok Ligája csoportmérkőzés

Hypo – Podravka 37-29
2007. augusztus 11., Szabella-kupa, Győr

ETO – Podravka 34-29
2007. augusztus 11., Szabella-kupa, Győr

Podravka – Krim 28-26 (döntő)
2006. szeptember 3., I. Josip Samarzija emléktorna, Kapronca

Podravka – Debrecen 28-26
2006. szeptember 2., I. Josip Samarzija emléktorna, Kapronca

Cornexi – Podravka 28-26+díjátadó
2006. augusztus 27., Hungaronafta Kupa

FTC – Podravka 37-36
2006. május 13., EHF Kupadöntő, 1. meccs

Buducnost Podgorica

Krim – Buducnost 34-28
2012. augusztus 26., felkészülési torna

Buducnost – FTC 27-35
2012. augusztus 26., felkészülési torna

Buducnost – Hypo 25-26
2012. augusztus 25., felkészülési torna

ETO – Buducnost 29-27
2012. május 5., BL-döntő

FTC – Buducnost 35-31
2011. augusztus 21., Szabella Kupa

Vác – Buducnost 29-28
2010. augusztus 22., Szabella-kupa

Buducnost – FTC 26-25
2010. augusztus 22., Szabella-kupa

DVSC – Buducnost 22-29
2010. augusztus 21., Szabella-kupa

FTC – Buducnost 24-39
2009. december 27., felkészülési mérkőzés

Fehérép – Podgorica 27-31
2008. december 16., felkészülési mérkőzés

Lada – Buducnost Podgorica 33-24
2007. augusztus 25., III. Kulcsár Anita Emléktorna

Dunaferr – Buducnost Podgorica 29-27
2007. augusztus 25., III. Kulcsár Anita Emléktorna

Hypo NÖ

Vác – Hypo 20-32
2013. augusztus 24., felkészülési mérkőzés

Hypo – Podravka 26-26
2013. augusztus 24., felkészülési mérkőzés

FTC – Hypo 30-34
2012. október 5., felkészülési mérkőzés

Vác – Hypo 25-31
2012. október 4., felkészülési mérkőzés

Rosztov – Hypo 29-28
2012. augusztus 26., felkészülési torna

FTC – Hypo 38-35
2012. augusztus 25., felkészülési torna

Buducnost – Hypo 25-26
2012. augusztus 25., felkészülési torna

Hypo – DVSC 25-16
2012. augusztus 4., felkészülési mérkőzés

Vác/Hypo – HUN (U18)
2012. augusztus 3., felkészülési mérkőzés

DVSC – Hypo 34-30
2011. július 30., felkészülési mérkőzés

Vác – Hypo 30-38
2011. július 29., felkészülési mérkőzés

Vác – Hypo
2011. július 28., edzés

DVSC – Hypo 22-21
2010. október 9., BL mérkőzés

Érd – Hypo 23-25
2010. augusztus 5., felkészülési mérkőzés

FTC – Hypo 30-44
2009. december 1., felkészülési mérkőzés

Vác – Hypo 28-33
2009. augusztus 8., Dunakanyar Kupa

FKC – Hypo 25-36
2009. július 31. du., felkészülési mérkőzés

FKC – Hypo 26-34
2009. július 31. de., felkészülési mérkőzés

Vác-Hypo közös edzés
2008. augusztus 7., Vác

Vác – Mihalovce 18-13
Hypo – Mihalovce 15-12
2008. augusztus 5., felkészülési mérkőzések

FTC – Hypo 30-37
2007. december 29., Sedria-Szabella Kupa mérkőzés

Dunaferr – Hypo 33-31
2007. december 28., Sedria-Szabella Kupa mérkőzés

Hypo – Podravka 37-29
2007. augusztus 11., Szabella-kupa, Győr

FTC – Hypo 36-33
2007. augusztus 11., Szabella-kupa, Győr

Cornexi – Hypo 38-39
2006. november 12., Szuperliga mérkőzés

Hypo – Randers 33-25
2006. december 29., Digi TV-Vasas Kupa, 3. helyért

FTC – Hypo 34-36
2007. február 10., Bajnok Ligája mérkőzés